• Serwis okien i drzwi dla wymagających
  Serwis okien i drzwi dla wymagających

  Kraków, Myślenice, Skawina i okolice

 • Montaż rolet, plis, żaluzji, markiz
  Montaż rolet, plis, żaluzji, markiz

  Profesjonalnie i dokładnie

 • Wymiana szyb
  Wymiana szyb

  Rzetelnie, uczciwie i szybko!

Moskitiery

Idealnym rozwiązaniem na plagę owadów jest zastosowanie do okien i drzwi moskitier. Są one niezawodną ochroną przed insektami. Istnieją trzy najczęściej znajdujące zastosowanie systemy moskitier ramkowych, a mianowicie stałe, otwierane i przesuwne oraz rzadziej stosowane moskitiery zwijane i harmonijkowe. Dwa ostatnie rodzaje wyposażone są w kasety oraz prowadnice. Ilość rozwiązań pozwala na dobranie odpowiedniej moskitiery do pożądanej funkcji i danego pomieszczenia. Moskitiera otwierana idealnie sprawdzi się przy drzwiach balkonowych, pozwalając na przepływ powietrza do pomieszczeń, nie pozwalając np. komarom zakłócać naszego snu. Siatka przesuwna natomiast znajdzie zastosowanie w dużych powierzchniach, jak przeszklone balkony, drzwi tarasowe czy w ogrodach zimowych. Moskitiery ramkowe przesuwne posiadają dwie szyny jezdne- górną i dolną, a skrzydło doszczelniają uszczelki szczotkowe. W tym systemie stosuje się hamulec spowalniający i zderzak. Moskitiery zwijane można otworzyć i zamknąć w dowolnej chwili, stosowana jest przy mniejszych wysokościach. 
Profile moskitier dostępne są w wielu kolorach, dopasowanie ich do wszelakiego rodzaju okien nie sprawi żadnego problemu. Stosowane przez nas siatki będą służyć przez długie lata, ze względu na wysoką jakość zastosowanych komponentów.

Montaż moskitier Kraków, Myślenice, Skawina

 

 

serwis okien Kraków, naprawa okien Kraków, serwis okien Myślenice, naprawa okien Myślenice, montaż rolet Kraków, montaż rolet Myślenice, wymiana szyb Kraków, wymiana szyb Myślenice, montaż plisy Kraków, montaż plisy Myślenice, aubi Kraków, gu kraków, roto Kraków, romb Kraków, wiknhaus Kraków, fapim Kraków, siegenia Kraków