• Serwis okien i drzwi dla wymagających
  Serwis okien i drzwi dla wymagających

  Kraków, Myślenice, Skawina i okolice

 • Montaż rolet, plis, żaluzji, markiz
  Montaż rolet, plis, żaluzji, markiz

  Profesjonalnie i dokładnie

 • Wymiana szyb
  Wymiana szyb

  Rzetelnie, uczciwie i szybko!

Rolety tekstylne wolnowiszące oraz w kasecie

Rolety tekstylne to najpopularniejszy rodzaj osłon okiennych. Jest najbardziej uniwersalnym i jednym z najtańszych rozwiązań, które możemy Państwu zaproponować. W dzisiejszych czasach wiele osób rezygnuje z używania zasłon, zastępując je właśnie roletami. Osprzęt rolet może być z plastiku lub aluminium. Istnieje możliwość ich montażu do ściany, sufitu lub do okna, w systemie bezinwazyjnym lub inwazyjny. Do wyboru system wolno-wiszący oraz w kasecie, z prowadnicami. Prowadnice zabezpieczą boki przed prześwitami światła oraz sprawiają, że po otwarciu okna materiał zostanie na właściwym miejscu. Kaseta osłoni wałek z materiałem, chroniąc go przed zakurzeniem i zabrudzeniem. Posiadamy w ofercie szeroką gamę materiałów, od najprostszych- gładkich, poprzez wszelakie desenie, kończąc na obrazie czy ulubionym zdjęciu.

Montaż rolet Kraków, Myślenice, Skawina

Rolety tekstylne do okien dachowych

Zastosowany w nich system pozwala na idealne ułożenie materiału pod każdym z możliwych kątów nachylenia okna dachowego, jak również na zatrzymanie materiału w dowolnym miejscu. Roleta w oknie dachowym pozwoli na zaciemnienie pomieszczenia w wybrany przez siebie sposób, a jednocześnie sprawi, że w upalne dni będzie się ono mniej nagrzewać.

 

Rolety dzień/noc wolno-wiszące oraz w kasecie

Rolety dzień/noc znalazły ostatnio dużo zwolenników ze względu na swoją nowoczesność, prostotę i funkcjonalność. Dzięki temu, iż składają się z pasów przezroczystych i zaciemniających, istnieje szereg sposobów regulacji wpadającego światła do pomieszczenia, poprzez różne nałożenie się dwóch warstw materiału. Wystarczy użyć łańcuszka kulkowego, poprzez delikatny ruch można zmienić ułożenie względem siebie materiałów. W razie potrzeby odsłonięcia okna, wystarczy zwinąć roletę, w ten sam sposób jak tradycyjną. Istnieje możliwość montażu rolety do ściany, sufitu lub okna, w zależności od potrzeb i pożądanego efektu. Rolety dzień noc z powodzeniem zastępują firanki oraz zasłony, stanowiąc przy tym elegancką dekorację wnętrza.

Montaż rolet Myślenice

 

 serwis okien Kraków, naprawa okien Kraków, serwis okien Myślenice, naprawa okien Myślenice, montaż rolet Kraków, montaż rolet Myślenice, wymiana szyb Kraków, wymiana szyb Myślenice, montaż plisy Kraków, montaż plisy Myślenice, aubi Kraków, gu kraków, roto Kraków, romb Kraków, wiknhaus Kraków, fapim Kraków, siegenia Kraków