• Serwis okien i drzwi dla wymagających
  Serwis okien i drzwi dla wymagających

  Kraków, Myślenice, Skawina i okolice

 • Montaż rolet, plis, żaluzji, markiz
  Montaż rolet, plis, żaluzji, markiz

  Profesjonalnie i dokładnie

 • Wymiana szyb
  Wymiana szyb

  Rzetelnie, uczciwie i szybko!

Żaluzje poziome

Posiadamy w ofercie żaluzje poziome aluminiowe, drewniane oraz bambusowe. Ten rodzaj osłon okiennych jest bardzo trwały oraz bezawaryjny. Dzięki możliwości zmiany kąta nachylenia lameli oraz ich podniesienia, ilość światła wpadającego do wnętrza jest szybko dostosowywana do pożądanego efektu. Różnorodność kolorystyczna, jak i możliwość wyboru pomiędzy lamelami gładkimi, drewnopodobnymi lub perforowanymi pozwoli na dobranie idealnej opcji do danego wnętrza. Szerokości lameli do wyboru:16 mm, 25 mm oraz 50 mm- w zależności od wielkości powierzchni okna lub pożądanego efektu wizualnego. Lamele są odporne na wilgoć i uderzenia. Żaluzje poziome są najlepszym rozwiązaniem dla osób posiadających zwierzęta domowe, ponieważ osłony z materiałami mogą zostać zadarte i trudniej się czyszczą.

Montaż żaluzji Kraków, Myślenice, Skawina

Żaluzje pionowe

Spotykane są najczęściej w biurach, na uczelniach, w hotelach czy w gabinetach lekarskich, jednak coraz częściej można je spotkać w domach. Stosowane są również jako przegroda oddzielająca stanowiska pracy lub wydzielająca część pomieszczenia. Lamele żaluzji mogą być dowolnie regulowane, ograniczając w różnych stopniach przenikanie światła. Poruszają się one po szynowym mechanizmie, w zależności od potrzeb może być w prawą lub lewą stronę, od środka lub do środka okna. Występują w szerokościach 89 mm i 127 mm. Sterowanie żaluzji odbywa się za pomocą łańcuszka kulkowego, elektryczne lub też radiowe.

 

 

 

serwis okien Kraków, naprawa okien Kraków, serwis okien Myślenice, naprawa okien Myślenice, montaż rolet Kraków, montaż rolet Myślenice, wymiana szyb Kraków, wymiana szyb Myślenice, montaż plisy Kraków, montaż plisy Myślenice, aubi Kraków, gu kraków, roto Kraków, romb Kraków, wiknhaus Kraków, fapim Kraków, siegenia Kraków